Category Archives: Forta Civica

Organizatia de Femei Forta Civica

Lista candidatilor la functii in Biroul Permanent National al partidului Forta Civica

Pana la data de 9 decembrie 2013 a fost validat un numar de 62 de candidaturi inregistrate cu dosar complet, repartizate in felul urmator:

-         Prim-Vicepresedinte – 1:

Adrian Stefan Iurascu – Org. Calarasi

-         Secretar General – 1:

Stefan Daniel Pirpiliu – Org. Sector 3

-         Secretar General Adjunct – 2:

Valentin Ingrind Suvar – Org. Arges

Tiberiu Ionel Nicolin – Org. Sector 3

-         Secretar Executiv – 2:

Ioana Badescu – Org. Sector 3

Denis Silviu Soare – Org. Ilfov

-         Vicepresedinte – 27:

Lucian Diaconescu – Org. Sector 3

Florin Bolchis – Org. Dambovita

Danut Culetu – Org. Constanta

Ioan Dumitru Puchianu – Org. Brasov

Marius Cristian Iurascu – Org. Ilfov

Cristian Gheorghita Grigoras – Org. Hunedoara

Dorin Dan Lazea – Org. Timis

Augustin Coman – Org. Mures

Mihail Dragos Badea – Org. Sector 1

Diana Laura Pavelescu – Org. Sibiu

Adrian Emanuil Semcu – Org. Prahova

Radu Botezatu – Org. Sector 3

Laurentiu Baranga – Org. Valcea

Cristian Constantin Roman – Org. Botosani

Alexandru Ion Coita – Org. Giurgiu

Elena Luminita Tiuca – Org. Sector 6

Marian Raiu – Org. Sector 2

Sorin Grigorescu – Org. Brasov

Stefan Sorin Umbrarescu – Org. Bacau

Alexandru Strimbeanu – Org. Ilfov

Sergiu Fendrihan

Daniel Catalin Ionascu

Teodor Maries

Gavrila Urs – Org. Bistrita Nasaud

Razvan Corneliu Popa – Org. Mures

Raif Aksoy – Org. Constanta

-         Secretari Regionali – 8:

-         Secretar Regional 1 – 1

Dragomir Sava Tomaseschi – Org. Iasi

-         Secretar regional 2 – 1:

Marius Terzea – Org. Braila

-         Secretar Regional 3 – 1:

Doru Toma – Org. Giurgiu

-         Secretar Regional 4 – 1:

Ion Savoiu – Org. Gorj

-         Secretar Regional 5 – 1:

Cristian Marius Vladu – Org. Hunedoara

-         Secretar Regional 6 – 1:

Gabriela Angela Radoiu Les – Org. Cluj

-         Secretar Regional 7 – 1:

Ion Minjina – Org. Brasov

-         Secretar Regional 8 – 1:

Valentin Delcea – Org. Ilfov

-         Trezorier – 1:

Sorin Nicolae Pircalabu

-         Organizatii interne – 6:

-         Organizatia de Tineret si Studenti – 1

Radu Alexandru Simionescu – Org. Prahova

-         Organizatia Oamenilor de Afaceri – 1

Adelina Valeria Cirstea – Org. Ilfov

-         Organizatia Minoritatilor Nationale – 1

Raif Aksoy – Org. Constanta

-         Organizatia Persoanelor cu Dizabilitati – 1

Teodor Stefan – Org. Ilfov

-         Organizatia de Femei – 1

Amelia Boros – Org. Sector 2

-         Organizatia de Seniori – 1

Eugen Vasiliu – Org. Sector 2

-         Comisia de Cenzori – 5 :

-         Membru Comisia de Cenzori – 4

Marin Fenes – Org. Hunedoara

Crina Alexandra Popescu – Org. Prahova

Gabriel Cotan – Org. Sector 3

Carmen Mirela Constantinescu – Org. Sector 4

-         Presedinte Comisia de Cenzori – 1

Alin Razvan Citu – Org. Bistrita Nasaud

-         Comisia de Disciplina – 9:

-         Membru Comisia de Disciplina – 7

Raluca Florina Chereches – Org. Sector 3

Petru Adrian Rus – Org. Hunedoara

Catalin Florian Radu – Org. Prahova

Marius Bogdan Cracea – Org. Giurgiu

Aurel Cristian Radan – Org. Sector 4

Fanel Rusu – Org. Calarasi

Marin Fenes – Org. Hunedoara

-         Presedinte Comisia de Disciplina – 2

Sorin Grigorescu – Org. Brasov

Fanel Rusu – Org. Calarasi

Au fost inregistrate dupa data limita de depunere, 3 candidaturi:

-         Ioan Paul Gavanescu – Org. Galati

-         Andrei Gheorghiu – Org. Giurgiu

-         Daniel Botezatu – Org. Botosani